VREAU SA MA INGRAS

Suplimente nutritive

Postata de KleoKlau cu 9 ani in urma.

SUNT UN CAZ DISPERAT! ...Am 19 ani 1,60 inaltime si 42-43 kg...as vrea sa ma ingras, sunt asa de multi ani nu reusesc sa trec de 42-43 kg...mananc ca o persoana normala si nu iau deloc in greutate am luat si tot felul de vitamine si nimic nicio schimbare...Mi sa zis ca asa este metabolismul meu ...dar eu vreau sa schimb lucrul asta.
As vrea un sfat ceva sa poata schimba lucrul asta macar sa iau 2 3 kg in plus sa pot sa am o speranta ca DA! pot sa ma ingras.
MULTUMESC!

Raspunsuri (3)

C0ryna

acum 9 ani

Ai fost la Endocrinologie? Sa vezi daca nu este vreo problema de ordin endocrinologic?

KleoKlau

acum 9 ani

Da am fost...dar cand eream mai mica, o sa ma mai duc o data ...multumesc!

C0ryna

acum 9 ani

Dpdv endocrinologic sa sti ca situatia se poate schimba chiar de la luna la luna.