Tribulus terrestris si creatina

Suplimente nutritive

Postata de Venghar cu 13 ani in urma.

Buna, sunt Emil, 20 de ani si as vrea sa stiu si eu daca pot sa iau tribulus de 500 mg si sa iau si creatina monohidrata de 500 mg. Sunt documentat stiu efectele dar nu stiu daca pot sa le iau in acelasi timp fara sa aiba efecte negative. Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Gabriel

acum 8 ani

Sunt doua substante total diferite , creatina mareste retentia de apa din muschi , iar tribulus este o planta care ajuta la secretia de testosteron , le poti lua cu incredere daca nu ai probleme medicale .