Steroizi ?

Suplimente nutritive

Postata de Blazer cu 12 ani in urma.

Doresc detalii despre utilizarea steroizilori, pe cale orala! Efecte secundare, toxicitate ,mod de administrare. Tin sa mentionez ca am un metabolism cu arderi foarte rapide ce nu imi permite sa iau in greutate..poate peste 5 ani,dar e prea mult ca timp. Nu vreau un raspuns scurt si gen NU SUNT BUNI! Ca daca nu erau buni, nu isi faceau efectul. Schwartzenegger a luat steroizi si inca traieste, nu stiu starea lui medicala dar eu il vad bine! Ce parere aveti despre Strombafort Balkan/ Winstrol ? Doresc sa achizitionez in primavara si vreau urgent o parere MEDICALA! Multumesc

Raspunsuri (1)

vio

acum 9 ani

am avut o problema cu ficatul.in 1996 am avut o hepatita tip b ,care nu am tratato si akm vreau sa folosesc stanozolol pt a elimina tesutul adipos [stratul de grasime]e posibil am C,ce trebuie facut?