regurgitari acide

Suplimente nutritive

Postata de Andrei_sdk cu 13 ani in urma.

De ce va timp vreau sa iau in greutate si nu reusesc pentru ca apar aceste regurcitari si usturimi la stomac atunci cand mananc mai mult si fac efort.

Am incercat sa mananc putin si des, la fel ...dupa a treia masa deja am o stare de amorteala si lene ...Daca mananc mult e si mai rau.
Daca mananc mai putin decat am nevoie totul e ok,nu am probleme absolut deloc.

As dori niste sfaturi ,vreau sa iau in greutate cam cu 15 kg am 1,77inaltime si 70 kg vreau sa ajung la 85-90 .

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 13 ani

Recomand efectuarea unor investigaĊ£ii gastroenterologice