PRoteine daunatoare?

Suplimente nutritive

Postata de P_Mitza cu 11 ani in urma.

Buna am 15 ani , 1,80 si 85kg , am inceput sa iau proteine de aproximativ 2 saptamani e mai degraba un concentrat proteic pe nume Pro Whey contine cam 62% proteina din zer , si de o saptamana am niste dureri la tampla cand fac efort fizic la sala , durerea este pe moment 10-20 min si vreau sa stiu daca e posibil sa fie de la proteine ... am facut un set de analize iar doctorul de familie ma trimis sa imi fac un ecg si a iesit bine si de acolo ma trimis la oftamologie sa fac un control si un oreleu , sa vada de unde vin problemele la cap

Raspunsuri (1)

ala bala

acum 11 ani

Te hidratezi corespunzator? Nici eu n-am stiut pana recent, insa hidratarea necorespunzatoare poate duce la dureri de cap in timpul efortului fizic.