Pentru ce e bun MagneB6?

Suplimente nutritive Suplimente pe baza de plante

Postata de AlynLion cu 6 ani in urma.

Pentru ce este bun MagneB6?Cineva mi-a recomandat pentru simptomatologia depresiei/anxietatii?E bun in asa ceva?
Se da fara reteta?Voi ce ati luat pentru asa ceva?

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

E ok pentru simptomele usoare de stres. Gasesti prospectul pe internet. Se elibereaza fara reteta. Pentru afectiunile depresive se recomanda sedintele de psihoterapie si daca este cazul antidepresivelor presicrise de catre medicul psihiatru.