pastile de slabit

Suplimente nutritive

Postata de Marianadanci cu 8 ani in urma.

Hei, a auzit careva de suplimentul de slabit T5, l-a folosit cineva?

Raspunsuri (1)

Ioana

acum 8 ani

Daca iti doresti sa slabesti urmeaza un regim alimentat slab in calorii, cat mai putine sucuri care contin mult zahar si elimita mancarea semipreparata.
Indiferent ce pastile alegi pt slabit trebuie sa iei in calcul ca iti va afecta si ficatul.
Grija la alimentatie si miscarea zilnica te vor ajuta mai mult decat acele pastile