pastile de slabit

Suplimente nutritive

Postata de Raluca182 cu 12 ani in urma.

am o intrebare, daca a luat cineva pastile de slabit tomato plant, si daca da cum va simtiti cu ele, sunt sanatoase?

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

este necesara scaderea in greutate: se va tine cont de IMC (indice de masa corporal , normal intre 18-24,9 kg/mp), de necesarul caloric desfasurarii activitatilor zilnice;
medicatie contra obezitatii o va indica doar medicul specialist de endocrinologie sau de diabet si boli de nutritie.
orice preparat care nu contine date referitoare la substantele continute, indicatiile, reactiile adverse pot fi nocive pentru organism!

tammi

acum 12 ani

ANCEPUTUL ESTE FAIN ANSA URMARILE SUNT OARE SI LA TOMATO CA SI LA CELELALTE CAPSULE DE SLABIT CHINEZESTI ? EU AM FACUT O GASTRITA URATA DIN MOTIVUL ACESTOR "MINUNATE"CAPSULE...TOMATO SUNA TARE FRUMOS,ANSA EFECTUL ESTE LA FEL ? DACA A FOLOSIT SINCER CINEVA SI VREA TOTUSI SA EXPUNA AICI REZULTATELE POZITIVE S-AU D-NE FER. NEGATIVE AI MULTUMESC. SUCCES LA SLABIT FETELOR..

dragumariana

acum 6 ani

Pe mine ma bate gandul sa iau niste ceaiuri hello slim care ar ajuta la slabit. Ceaiurile sunt bune pentru ca nu provoaca efecte secundare atat de mari.