Nitro Tech Hardcore PRO SERIES

Suplimente nutritive

Postata de AAV cu 12 ani in urma.

Am 18 ani, 1.81 inaltime si 91 de kg. Credeti ca acest produs (Nitro Tech Hardcore PRO SERIES) ma poate ajuta pentru cresterea in masa musculara ? Imi puteti spune mai exact la ce ma ajuta, sa imi descrieti un pic produsul... Fac sport de 3 ani si am ajuns intr-o etapa de imi este foarte greu sa pun masa musculara, am ajuns sa fac cate 2-3 ore antrenament pe zi si nu se vad rezultatele.....

Raspunsuri (2)

ProFitness

acum 12 ani

Evident ca te ajuta in cresterea masei musculare..ce fel de intrebare e asta? Iar cu 3 ore de antrenament pe zi,faci cea mai mare greseala posibila. Supraantrenament + catabolism din cauza ca nu-i oferi muschiului nutrienti dupa 1-2 ore de efort.

Dany95

acum 11 ani

Un antrenament nu trebuie sa dureze mai mult de o ora jumatate , maxim o ora jumatate ! ;) bft altfel te supraantrenezi .!!