Neuro optimizer

Suplimente nutritive

Postata de andreas-n cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Unui bun prieten al meu i s-a presris acest supliment pentru circulatia cerebrala deficitara,ca bun protector neuronal. Poate printre dumneavoastra sunt si persoane care au consumat acest produs si pot sa-mi spuna parerea dumnealor.Nu da o stare de nervozitate?

Raspunsuri (7)

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

este un produs naturist ce conform prospectului ar reduce starea de anxietate.

Neuro Optimizer

acum 12 ani

Neuro Optimizer este bun si ptr tinitus de orgine vasculara cerebrala???

Angela

acum 12 ani

eu am dat copilului (10 ani) . I-a facut bine si nu am sesizat nicio reactie adversa

marcela t.

acum 12 ani

e cel mai complex produs de pe piata , eu il iau de la CasaPlantelor cel mai ieftin ! Va multumesc.

maria

acum 11 ani

pt ce i-ai administrat copilului neuro optimez .

MembruMobileApp1481320144

acum 7 ani

SE poate da acest produs la copii sub 3 ani?