MUSCHII

Suplimente nutritive

Postata de ozy07 cu 13 ani in urma.

CE SUPLIMENTE NUTRITIVE IMI RECOMANDATI PENTRU CRESTEREA MUSCHIILOR

Raspunsuri (4)

vasluian15

acum 13 ani

... lopata la sapat santuri , descarcat saci de ciment pe santier ( din aia de 40 de kg) ,
...munca fizica dura si indelungata caleste sefu'' ...suplimentele sunt baloane de sapun ...!!!

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

proteine whei protein si creatina in dozele recomandate de firma producatoare

loredana_p

acum 13 ani

eu cred ca ar trebui sa consumi pe langa proteinele recomandate de domnul doctor mai sus si o cantitate insemnata de carbohidrati. in cazul in care faci antrenamente , carbohidratii impreuna cu un supliment cu multivitamine si minerale o sa te ajute enorm!
Bafta!

Eu

acum 13 ani

Subiecul cu suplimentele pentru cresterea musculara este foarte delicat, multe din ele au si efecte secundare nu tocmai placute, din acest motiv eu pot sa recomand doar un produse natural cum ar fi Natural HGH Support, este preparat din sub­stante nutritive naturale, stimuleaza, secre­tia interna a hormonului natural de crestere. Hormonul de crestere sau HGH este principalul hormon responsabil cu cresterea si este asociat cu regularizarea unor procese metabolice. http://www.cali.ro/87-natural-hgh-support-hormon-de-crestere-natural.html