Intretinerea parului

Suplimente nutritive

Postata de dianaco cu 9 ani in urma.

Buna ziua. Am probleme cu parul. Am firul foarte subtire si se arde foarte repede. Am incercat un sampon si o masca regeneranta de la Gerovital,dar a inceput sa-mi cada parul in cantitati mari cand il folosesc. Ce produse as putea sa incerc? Dar vitamine? Mi-e frica sa nu raman fara par in cap daca mai folosesc acel produs. Am 17 ani

Raspunsuri (1)

VICKY

acum 9 ani

***cresterea-si-indesirea-parului-reteta-miraculoasa-mariei-treben/
INCERCATI ?ACEST TRATAMENT SE ZICE CA AR FI EFICIENT