Intrebare

Suplimente nutritive

Postata de diana_blonda_1989 cu 12 ani in urma.

Ce suplimente naturale pot lua pentru slabit?Si pentru a transpira in timpul sportului?Am retentie de apa si nu transpir deloc.Doar foarte putin in timpul orelor de Kangoo Jumps.

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

este necesar sa slabiti? ce indice de masa corporala aveti (se calculeaza raportand greutatea exprimata in kg, la inaltimea exprimata in m la patrat). in timpul exercitiilot fizice ar fi bine sa beti lichide (apa plata) la 15 minute interval, in cantitate mica.

Camelia

acum 12 ani

Eu am asociat suplimentele cu Crom cu un program de gimnastica si chiar am obtinut rezultate. Mai multe poti gasi aici: http://www.vitamine-naturiste.com/52_Produse-pentru-slabit.htm
Succes!

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Am luat si eu crom 2 sapt dar imi provoca pofta de dulce si am renuntat la ele...