informatiidespre cafeaua verde, va rog

Suplimente nutritive

Postata de bilutza cu 10 ani in urma.

buna seara, as avea nevoie de niste informatii pertinente despre cafeaua verde- este contraindicata la ceva? ma refer mai ales la capsule, mai putin la bautura. cea care se gaseste pe piata noastra este de calitate? cum recunosc o cafea verde de calitate?ma intereseaza ca antioxidant si oarecum ca supliment pt.slabit. multumesc

Raspunsuri (5)

Diaana

acum 9 ani

Capsulele de cafea verde sunt contraindicate in bolile de inima.Pe " piata noastra" sunt foarte multe suplimente de acest gen, ai pus o intrebare la care nu se poate raspunde cu Da sau Nu, iti recomand totusi sa incerci branduri americane, (Natrol sau Haya labs), sunt firmele mele preferate de suplimente, si am incredere in ele. Le poti comanda pe net, de la site-uri romanesti.

bilutza

acum 9 ani

multumesc Diaanei pentru informatii.

Eva3689

acum 9 ani

Cafea verde de slabit - http://track.greencoffeeplus.ro/product/Green-Coffee-Plus/?uid=2484&sid=3710&pid=150&bid=adc***aec
Am inceput sa iau Cafea verde acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.

bilutza

acum 9 ani

multumesc evei pentru informatie.

bilutza

acum 9 ani

multumesc evei pentru informatie.