fitness

Suplimente nutritive

Postata de cristi^ cu 10 ani in urma.

buna! am 14 si fac sala de 1 an, intrebarea este daca mai pot creste in inaltime si vreau sa incep sa consum si proteine, deci va rog mult dati-mi un sfat

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai depinde de efort, sa nu fortezi prea mult coloana, dar in rest nu vad probleme.Proteine consuma dupa antrenament si inainte de culcare.Alea dupa antrenament trebuie obligatoriu sa contina si carbohidrati, iar cele de dinainte de culcare sa aiba proteine cu absorbtie lenta.Gasesti o gramada la sala si pe internet.