Depresie?

Suplimente nutritive

Postata de Anca cu 2 ani in urma.

Bună ziua de un an de zile ma confrunt cu o problema,am nod in gat sau în capul pieptului.Am fost la un medic endocrinolog,am făcut ecograf 4d mia spus ca glanda este un pic inflamata dar este probabil pe baza de stres.Am luat 3 luni procot și magneziu,dar starea mea era același,am Am fost la un medic gastro crezând ca poate am reflux gastroesofagian dar se pare ca nu am o problema nici acolo.Ma gândesc ca ii posibil sa fi făcut o depresie și în urma ei sa am aceste simptome. Dacă a trecut cineva prin această stare aștept un sfat,sa știu ce am de făcut pe mai departe.Multumesc

Raspunsuri (2)

Simion Alexandru

acum 2 ani

Buna ziua, putem discuta pentru a vedea daca intr-adevar este vorba despre depresie.

Va rog sa ma contactati la:
adresa_web_filtrata /contact

Multumesc,
Cabinet Individual de Psihologie Simion Alexandru-Mihail

Elena

acum un an

Buna si eu am un nod in capul pieptului dar rezugitez in fiecare zi . E posibil sa am reflux ?