Daca ma las de sala...

Suplimente nutritive

Postata de Stiffler cu 14 ani in urma.

Buna seara, am o intrebare.Daca iau ceva suplimente nutritive si ating un punct in care sunt multumit de corpul meu si ma las de sala si nu mai iau suplimente nutritive o sa ma ingras tare?..Ajunge daca joc cate o ora pe saptamana fotbal?Parca imi este cam frica sa iau suplimente!sunt ectomorf..slabutz, inalt, umerii departati.Multumesc

Raspunsuri (1)

cacatzel

acum 14 ani

OOohhh draga Stiffler sa nu cumva sa te lasi de sala!!! Fa muschi mai baiatule ca o sa-ti foloseasca mai tarziu in viata ca de nu ajungi ca mine !ahhh si eu dragilor am niste mancarimi inp***afantastice cand ma spal pe dinti cu periutza de wc dar imi trec imediat ce fac o gargara cu garganol si dupa beau repede o tarie!!! sfatul meu este sa faceti p***a de fiecare data inainte de culcare si sa va abtineti de cateva ori de la ejaculare ca sa dureze un pic mai mult!!! pe curand dragutzilor,aveti asa teme interesante si comentarii inteligente aici pe site,o sa mai trec in curand pe aici bye byeeeee