cum sa slabesc

Suplimente nutritive

Postata de teodora63140277 cu 13 ani in urma.

buna imi puteti spune va rog ceva pastile de slabit care dau rezultate au am o inaltime de 165 cm si 69 kg am tinut diete am facut sport (aerobic si sala o zis si o zi ) dar fara rezultate am tinut diete dar tot degeaba am citit tot felulcum ca m-ar ajuta pastila de slabit super slim, am citit in ala parte cum ca capsula de slabit chinezeasca este mai buna , sau ca totusi cele pe baza suta la suta naturale xl-s va rog sa ma ajutati cu un sfat cine a incercat ce rezultate ...? ms mult

Raspunsuri (1)

Serban Vasile

acum 13 ani

Nu trebuie sa-ti imaginezi ca slabesti cu patile ca nu de la lipsa patileleor te-ai ingrasat. Toata lumea vrea pstile si hocus-pocus, peste noapte sa se produca o minune fara efort, face disciplina in viata si alimentatie si fara abtinere, infranare, renuntare la tampeniile de pe tafturi. Cand vrei sa mananci, intreaba-te: "Am de mers la coasa, la arie, am de sapat, de descarcat vagoane cu ciment?" Daca nu, atunci redimensioneaza-ti mancarea in functie de ce activitate ai de facut. Nu exista alta cale, oricat ai cauta. Ideea asta comoda cu pastilele minune nu e tocmai onesta. Te inseli singura.
[email protected]