Cum pot scapă de dureri?

Suplimente nutritive

Postata de Mariana Todea cu un an in urma.

Am 55 ani. Ma dor genunchi și în spatele genunchilor( mușchi cred?) Fac efort fizic, urc și cobor scări cu greutate( eu am 80 kg, și 1,67) La îndoirea genunchiului drept pușcă ( trosneste) şi doare, o durere ascuțită de moment. Pe seara mis umflate picioarele. Momentan nu pot merge la medic. Va rog, ce tratament îmi recomandați? Va mulțumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/maini-si-picioare-umflatei-afla-factorii-cauzatori-ai-edemului_18738