Crestere Testosteron

Suplimente nutritive

Postata de FlorentinaLup cu 9 ani in urma.

Buna, sunt interesata de un tratament pentru marirea sanilor (tablete), care contine plante , iar la o proprietatea unei plante scrie ca aceasta ajută la creșterea nivelului de testosteron și a frigidității, este bine pentru organism, sau poate duce la complicari. As dori sa stiu daca as putea folosi acest tratament, care repet este doar din plante.

Raspunsuri (2)

luminita270

acum 9 ani

Mai bine consumi marar,acesta are testosteron natural.Ce sunt acele capsule asa-zise ,,naturale,,?Hormoni sintetici!

FlorentinaLup

acum 9 ani

Breastfast se numesc capsulele