Ce suimente sa folosim.este indicat?

Suplimente nutritive

Postata de luciachil cu 9 ani in urma.

Copilul meu face atletism de 3 ani .a fost campion national la probele de 600 m si 800 m.Anul acesta a racit si performantele lui au scazut .nu a folosit suplimente nutritive .Ce supliment nutritiv sa folosim?

Raspunsuri (1)

Larisa

acum 8 ani

Bună ziua,chiar dacă sportul este bun,sănătos,în același timp este și o formă mai rapidă de oxidare,suplimentarea este necesară.va pot trimite informații pe mail.maik-ul meu este [email protected]