Ce as putea lua?

Suplimente nutritive

Postata de Number cu 8 ani in urma.

Ce supliment alimentar as putea lua pentru sistemul nervos si creier care sa ajute pentru un psihic mai bun?
Mentionez ca iau si antidepresive dar as vrea sa iau ceva pe langa care sa se inteleaga si sa ma ajute mai mult.Ceva naturist bun?

Raspunsuri (1)

Larisa

acum 8 ani

Bună ziua,
Soacra mea ,a luat antidepresive,însă ea avea mai multe afecțiuni.cu ajutorul unor suplimente extraordinare este aproape ca noua.Nu as vrea să fac reclama aici, dacă doriți informații ,va pot trimite prin mail.adresa mea de mail este [email protected]