Cascaval

Suplimente nutritive

Postata de Bubu354 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
As dori sa vad intreb daca mananc de 3-4 ori pe zi cate 100-150gr de cascaval as putea adauga niste masa musculara. Scopul meu nu este sa particip la concursuri sau ceva de genu, doresc doar sa fiu masiv. Umblu si la sala de forta de 3 ori pe saptamana. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Cascaval

acum 12 ani

Nu stiu ce ti- traznit chiar pe cascaval, culturisti mananca paste si carne cand vor sa puna masa.
Cascavalul este o adunatura de bacterii si ciuperci buna de otravit corpul si de aceea miroase ca si picioarele ciupercate. Pe langa un exces de calciu si bacterii ce este in el este putin folositor corpului.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine ca alimentatia sa fie diversa, pentru a acoperi necesarul de proteine, lipide, glucide. Nu este util a consuma in exces un aliment in detrimentul altora.