a folosit cineva zein?

Suplimente nutritive

Postata de Camelia Iulia cu 13 ani in urma.

A folosit cineva ceaiul si pastilele Zein? Are efect sau este apa de ploaie?

Raspunsuri (5)

floryny

acum 13 ani

Daca vrei sa slabesti poti incepe prin a face sport, nici un ceai nu te va ajuta sa slabesti fara miscare.

ligia

acum 13 ani

am folosit eu... singurul efect pe care l-am observat a fost ca ma si trezeam din somn ca sa ma duc la baie.. l-am baut cam o sapt , dupa care am renuntat pt ca se obisnuise corpul si nu mai avea nici un efect ... macar in primele zile ma simteam mai bn pt k nu mai eram balonata... oricum , nu-si merita banii ... acelasi efect il obtii si cu un ceai antiadipos care costa pana in 10 lei
ps: cantarul imi arata cu 1.5 kg mai putin, dar dupa ce s-a obisnuit corpul nu mai scadea deloc (eu am 55 kg)

Camelia Iulia

acum 13 ani

Cred ca este o mare porcarie.Merci mult pt. raspuns.

nu luati zein

acum 13 ani

eu era sa dau coltul. din cauza ca produc hipertensiune arteriala.
simptome:ameteli, curge sange din nas.

Adela

acum 13 ani

Depinde de fiecare organism in parte. Eu nu am avut nici un efect secundar, am luat ceai+pastile+1 osteocare/zi..... am slabit in 3 saptamani 4 kg care se vad pe corp de parca as fi slabit 10. Voi continua, pentru ca vin Sarbatorile si e nevoie de o accelerare a metabolismului.
E doar putin neplacut pana te obisnuiesti ca nu prea poti sa umbli prin oras, cam stai acasa sau la birou, datorita nevoii stringente de mers la baie....