vreau sa ma ingras ,am colita ulcerativa

Stresul si sindromul de oboseala cronica Tratamenr colita ulcerativa

Postata de sercin cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Am fost diagnosticat cu colita ulcerativa,am slabit,am 58 kg,am avut 65 kg.
Tin regim,urmez tratamentul recomandat de medic,dar slabesc si asta ma ingrijoreaza.Urmez tratament de 4 luni ,as dori sa ma ingras putin.
Va multumesc

Raspunsuri (1)

dRAGOS

acum 10 ani

GANODERMA LUCIDUM te poate ajuta. 1 Eliminarea toxinelor si stimularea circulatiei
2 Reglarea sistemului imunitar,cardiaovascular, digestiv,renal, endocrin si metabolic
3 Reglarea glicemiei,protejarea ficatului
4 Combaterea problemelor dermatologoce
5 Reducerea greutatii si colesterolului
6 Combaterea oboselii cronice
7 Antialergic, energizant,tonic cerebral
8 Reglarea tensiunii arteriale si altele
detalii la [email protected]