Tremurat

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Dmag cu 9 ani in urma.

De 2 zile simt un tremurat interior ,stari de voma si oboseala . De ce ? Vreau sa inteleg ce inseamna asta. Multumesc

Raspunsuri (3)

angelmarc999

acum 9 ani

eate o stare de anxietate , ca urmare trebuie tratata dar nu cu medicamente , trebuie gasita cauza si tratata prin terapie complementara , scrie-mi pentru detalii la adresa afisata , pe mesenger

Danielle_89

acum 9 ani

si eu am trecut prin stari asemanatoare, la mine a fost din cauza stresului acumulat la birou. Am urmat si consiliere psihologica si medicul mi-a recomandat sa iau si revidox. E un supliment care ajuta pe mai multe directii, contine o chestie mult mai complexa decat resveratrolul, care e recunoscut pentru proprietatile antioxidante. Eu dupa vreo 3 luni de luat revidox plus consiliere am inceput sa ma simt din ce in ce mai bine. Nu ma mai simteam asa obosita, aveam mai multa vitalitate, nu mai simteam stresul asa presant, ba mai mult am vazut imbunatatiri si la nivelul corpului si pielii. Inainte si mancam pe fond de stres. Eu il iau in continuare si ma ismt mult mai bine acum. Intra la ei pe site sa citesti mai multe.

dima

acum 8 ani

Nu este anxietate. Anxietatea inseamna stari de teama nu se declanseaza brusc ci in timp, d-na nu mentioneaza asa ceva. Poate fi de la spondoloza, anemie, cresterea colesterolulii, glicemiei, debut de gripa. Poate fi orice. Analize.