Tiut in ureche, oboseala , durere de cap

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de cos. cu 11 ani in urma.

Buna..am si eu o problema, eu o consider destul de grava pentru ca nu mai pot face nimic util. In fiecare zi, atunci cand ma trezesc, sunt ametita si ma doare foarte tare capul.
Orice efort depus ma ia oboseala.Nu ma simt deloc bine,am luat calciu, insa in zadar.
Am avut si-un accident de masina in urma cu 2 ani, am avut operatie la cap si,din pacate am ramas cu acele tiuturi,acufene in urechea stanga,care nu se mai vindeca, poate doar printr-o operatie.Poate sa ma doara capul si din cauza asta,de fiecare data cand ma las in jos aud tiuturi groaznice si ma doare capul tare.Gradul este f.scazut la ureche,nu mai aud mai nimic cu ea. Orice sfat mi-ar fi de ajutor, va rog din suflet ajutati-ma.
Credeti ca poate fi o boala, ceva grav ?

Raspunsuri (2)

ingerul_negru66608

acum 11 ani

mergi la medic . si eu am acele tiuituri si acufene de la un tratament. eu am fost la medic si mia facut audiograma. la mine e hipoacuzie bilaterala . mi-a spus sa termin mai intai inj si sa astept sa imi treaca. mia recomandat betaserc vitamine si gincgo biloba . sanatate

cos.

acum 11 ani

Multumesc mult..la fel, si eu am facut audiograme.mi-a spus : hipoacuzie mixta, am luat tratament, dar niciun efect benefic.