sunt tare speriat ajutorrrr

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de adyyyy cu 13 ani in urma.

An urma cu 3luni mam simtit mai rau am facut analize de sange nu mi sa gasit ceva grav doar la rmn sinuzita problema mea ieste ca acum o saptamana eram racit un pic si cand am ancercat sa rup flegma din gat aiesit cu sange ,acum iarasi cand m-am fortat sa rup flegma la fel cu un pic de sange an ia. an urma cu 2 luni am facut 2 radografii la 2 spitale diferite miau zis ca nu am nimic la plamani. Ami ieste frica sa nu am cancer la plamani am doar 25 de ani.ce analize sa fac? sunt tare speriat

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 13 ani

În cazul d-vs ar putea fi vorba de o viroză, dar dacă persistă acest aspect al sputei (cu sânge) sau sputa devine sangvinolentă, atunci ar fi indicată efectuarea unei fibrobronhoscopii

gia

acum 13 ani

Mergi si la scoala, dupa ce te faci bine.Greselile gramaticale sunt dezastruoase si e pacat...sanatate!

nsanyi23

acum 13 ani

Poti sa fi bolnav cu plamanii si la 25 de ani, nu e exclus.

Baaa Sunt Euu

acum 12 ani

Daca octorii ti-au spus ca nu este ceva grav inseamna ca nu este ceva grav . foarte probabil este sa ai o viroza cum a spus si doamna doctor mai sus . Incearca sa te duci la un doctor de plamani . Sper sa nu ai nimic grav . Succes .