sun tonic

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de ocsi1981 cu 12 ani in urma.

am fost la doctor si mi-a recomandat medicamentul sun tonic.am cautat medicamentul in toate farmaciile din oras dar nu l-am gasit.imi puteti recomanda un inlocuitor pentru acest medicament?

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

sun tonic contine ginseng, lecitina, multivitamine si minerale, indicat pentru cresterea tonusului fizic, intelectual.

Camelia

acum 12 ani

Rhodiolin si Panax Gingseng te pot ajuta, mai multe poti gasi de exemplu pe www.vitamine-naturiste.com

mirela

acum 11 ani

vitamina b1 b6 b12 asta contine sun tonic

petris adriana

acum 11 ani

Exista un inlocuitor mult mai bun facut de britanici se numeste ACUTIL si costul este acelasi

petris adriana

acum 11 ani

Exista un inlocuitor mult mai bun facut de britanici, se numeste ACUTIL si e la acelasi pret