stresul

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de amo2008 cu 14 ani in urma.

am citit cele 9 metode de evaluare a sanatatiisi am dat de ultimul punct. "STRESUL" ce se intampla daca eu am raspuns afirmativ la toate intrebarile?am incercat multe metode dar...nimic! unde as putea sa ma dresez?

Raspunsuri (4)

ioana

acum 14 ani

am o titura in git nu pot respira nu stiu din ce cauza

tibi

acum 14 ani

ni imp

tiberius_tiberius2010

acum 14 ani

ii tare special pentru irina din grabati ii cea mai frumoasa fata si te iubesc nebunoo am gml te besk moltt
de la mne pt tne irina de la tiberius pt irinaa id ei inna_frumusika_16

tibi

acum 14 ani

te iubesk blonduta meaa !~~!!!!@@@@&! eu am dureri de cap si ma nervesz asa de tare incat ma pun sa beau
doar din cauza blondutei mele cand ma nerveaza