stresul si durerile cronice

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de mandea109344 cu 14 ani in urma.

am stari de oboseala aiurea fara sa fac mare lucru,ma dor articulatile mai ales cele de la picioare sub genunchi si glezna,cand am mai mluta treaba nu pot dormi,am probleme si cu memoria uit uneori shi alteori devin obsedat de o sarcina sau o idee,asta e am 34 de ani

Raspunsuri (4)

ionica

acum 14 ani

De cand nu ti-ai mai facut un control medical? Cateva analize la sange nu ti-ar strica sa vezi cum stai cu sanatatea. Pe curand

Doina

acum 14 ani

-am aceleasi probleme,,cauza ar fi stresul de la servici,nu am timp sa-mi caut de sanatate,timpul liber este o problema....as avea nevoie de 3 zile sa ma odihnesc.

diana

acum 14 ani

am 31 de ani si am aceleasi probleme ca si voi ce putem face pentru a le combate,aveti cumva idei?

cristiana

acum 14 ani

Va recomand din proprie experienta produsele naturiste Noni si Rhodiolin. Detalii suplimentare putem gasi pe siteuri ce prezinta produse CaliVita, cum ar fi www.vitamine-naturiste.com