Stare de oboseala continua

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Kentt cu 13 ani in urma.

Ce medicament m-i se recomanda sau ce trebuie sa fac ca sa nu mai am aceasta stare?

Raspunsuri (1)

Dan M 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand cu toata caldura sa beti apa kangen. Este produsa de un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. Datorita calitatilor ei (antioxidanta, alcalina si structura fina) are un impact deosebit asupra sanatatii. Din rezultatele practice avute la persoanele care beau aceasta apa la Constanta (cca 400 persoane) apa si-a dovedit beneficiile la o paleta foarte larga de boli. In cazul dv, energizeza organismul si creste capacitatea de efort cu cel putin 30%.
Va rog sa cititi mai multe pe site www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie.
Daca locuiti in zona Constanta, va ofer acesta apa gratuit sa va convingeti de beneficiile ei.