Stare de lesin?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de MembruMobileApp150330210425620 cu 8 ani in urma.

Buna ziua
Fratele meu are 26ani,este fumator si ieri a avut o stare foarte ciudata.A simtit pt inceput dispnee..apoi s-a plimbat intr-un hipermarchet a simtit ca nu are putere nici sa conduca., iar cand a ajuns acasa s-a ridicat din pat sa mearga la baie s-a dezechilibrat si a cazut.durere in piept,durere in zona creierului mic..amorteala.ce ar putea fii?
Multumesc

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 8 ani

Buna seara. Simte vreo mana mai moale, vreun picior mai moale? Are tulburari de vedere? Ar trebui sa il vada un neurolog si un cardiolog. Daca doriti putem discuta mai mult la adresa de mail [email protected]
Sanatate!