Sindromul de oboseala cronica

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am citit si ...........cred ca e bine ca l am citit .
sant o persoana care nu cred in boli,eu sant sanatoasa !!(imi spuneam mereu)dar se pare ca nu .
am facut f multe lucruri in ultimul timp am incheiat cu succes iar acum vreau s aincep altele dar nu pot ,pur si simplu nu pot ,nu mai pot face fata nici macar serviciului ,mi am pierdut interesul pt tot ca eu sant mereu obosita,am adormit pe scaun la servici,nu mai pot sa urmaresc firul discutiilor ,incep o lucrare si nu o mai pot termina.............of !!
oare sant bolnava sau doar putin obosita ?

Raspunsuri (1)

monica28192087

acum 16 ani

bun!dar pentru ce toate acestea?pentru copii?daca exista!),pentru pozitia sociala?pentru laude?pentru bani?nimic din toate acestea nu vor fi rezolvate niciodata!eu eram asa,pana cand a aparut o noua pasiune-fotografia.prin "ochii"obiectivului,lumea se vede cu totul altfel!cand exista o pasiune pentru ceva,oboseala dispare ca prin farmec...spor!