raspuns urgent ajutorrrrrrrr

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de busuiociuliana cu 11 ani in urma.

buna am 22 de ani si trec printro periodata mai p***a am fost la plafar sa imi recomande un somnifer mai usor care nu da dependenta si mi-a recomandat RHODIOLIN am citit apoi pe net si e ff bun ajuta la multe aseara am luat prima pastila la ora 22:30 pe la ora 1:00 m-a luat somnul imi simteam corpul ff usor dar aveam o stare de greata iar inima imi batea ff tare ca niciodata dupa ce am vomitat m-am simtit mai bn si am adormit....acum nu stiu daca sa mai continui sa i-au pe net nu scrie de reactii adverse si nu stiu ce sa fac ajutorrr

Raspunsuri (5)

Diana Stamate

acum 11 ani

Iti recomand urmatorul produs:
http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Tinctura_Somn_-__usor-663.html

Eu am avut stari de depresie si insomnie si acu ajutorul acestei tincturi o parte din problemele mele s-au rezolvat

ELLA

acum 11 ani

chiar asa bun sa fie acest produs?!?!?...ma indoiesc... avem si in romania produse foarte bune : de la Fares, Hofigal ... sau melatonina .

anonim

acum 11 ani

nu mai lua pastile ,iti face bine dar in acelasi timp si rau,... mai bine bea ceai de musetel inainte de culcare....

anonim

acum 11 ani

daca zici ca ai si vomitat,inseamna k nu-i prieste organismului tau pastilele pe care le-ai luat..

Utilizator21543236950

acum 5 ani

Sunt sceptic legat de corectitudinea ta. Cum te-a luat somnul cand inima iti batea foarte rau ?
Te contrazici singur !
Este singurul supliment care are avizul Ministerului Sanatatii, si avize internationale, gasindu-se inclusiv in Germania, printre cei mai stricti legati de calitate.