Partea stanga amortita

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de gurgutza cu 12 ani in urma.

Buna,am si eu o problema cu partea stanga a corpului,nu neaparat amorteala dar o simt mai grea decat partea dreapta.O simt ori in brat,ori in picior ,iar cand mai revin la normal ma apasa pieptu.Nu inteleg de la ce ,am fost si la 3 cardiologi si la inima nu am nimik,dar ce mai pot zice e ca lucrez in curent-clima ...oare de acolo sa fie?Ce pot face sau ce tratament as putea lua?Multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Mihaela Efimov

acum 12 ani

Buna ziua! Te-as sfatui sa vezi si un neurolog ac***a in vedere ca simptomatologia se rezuma la un hemicorp! Sanatate!

bratu mariana

acum 12 ani

Am dureri in partea stanga puternice, ma doare si cand respir.
Ce pot sa fac, pana ajung la medic

croitoru petru

acum 10 ani

am dureri in paartea stanga si amorteala ce este