Oboseala, stres, etc

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Maynard cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Continuia stazi cu alte simptome pe acre le am de ceva vreme. Am o stare de oboseala si nu ma pot concentra asupra anumitor lucruri. Cineva imi spunea ca poate fia sociata cu hepatita sau o boala de ficat. Am si dureri in dreapta sub coaste. Parca o gheara ma strange, si`mi ia respiartia pret de cateva secunde bune. Apoi dispare daca trag aer tare in piept. Apare deodata.
Ma puteti ajuta?

Raspunsuri (2)

luki

acum 13 ani

durerea poate fii de-la fiere in niciun caz de-la ficat,ca investigatie primara fa un ecograf

Maynard

acum 13 ani

am sa merg luni dimineata sa fac un ecograf. multumesc pentru raspuns.
am sa revin cu rezultatul :)