oare voi putea scapa de aceasta stare???

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de virgi cu 14 ani in urma.

buna ziua... de vreo trei luni am inceput sa am o stare de agitatie inexplicabila si snzatia de lesin... mi am facut analize din sange dar au iesit bune....apoi m am informat pe net si ma regaseam la atacuri de panica... cum as putea sa scap?, va rog sa ma ajutati...

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Adina Demian

acum 14 ani

Draga Virgi,

Imi pare rau sa aud ca treci prin starile oferite de atacurile de panica!

Raspunsul la intrebarea da, este, Da, poti scapa de atacurile de panica, daca apelezi la cateva sedinte de psihoterapie cognitiv-comportamentala, prin care sa intelegi exact de unde iti provin starile si cum le poti controla.

Daca nu esti din Bucuresti, poti beneficia de aceste sedinte de psihoterapie chiar online, prin intermediul cabinetului nostru: http://www.psihosolutii.ro/content/index.php/psihoterapie-individuala/7-psihoterapie-online.

Apeleaza cu incredere la psihoterapie!

Succes si numai bine!

Un week-end armonios!