Neica crina

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de MembruMobileAppCiobanuiosif40 cu 6 ani in urma.

Buna ma numesc crina am 20 ani si am si eu problema tresar tot timpu si ziua de 30 de ori e ceva grav ma puteti ajuta

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/9-simptome-inspaimantatoare-induse-de-stres_11192

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Cauta un psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala! Evita psihiatrii, nu ai nevoie sa inghiti medicamente!