doxepin

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de gusty_augustina cu 12 ani in urma.

este un medicament ce da dependenta?ce trebuie sa fac pentru a nu-l mai lua?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

acest medicament banuiesc ca il luati sub indrumarea unui medic, nu? ce diagnostic ati primit? de cat timp urmati tratament cu doxepin? mai aveti si alte boli? si ce medicamente mai luati?
cateva detalii despre doxepin puteti gasi si pe site-ul acesta, spre exemplu urmand acest link: //sfatulmedicului.ro/medicamente/doxepin-drajeuri_9869

gusty_augustina

acum 12 ani

da il iau sub indrumarea unui medic si am primit diagnosticul sindromului depresiv.urmez acest tratament de 10.03.2010.doctorii mi-au mai spus ca in urma analizelor am fost depistata cu helicobacter pylori.am mai luat ospamox 1000 mg,omeran 20 mg,leklak 500 mg

Nicolae Valerica

acum 8 ani

sufar de insomnie de foarte multi ani.Am urmat un tratament cu doxepin ,o tableta pe zi ,inainte de culcare.Am incercat sa nu-l mai iau ,dar am constatat ca nu m-am vindecat.Ce pot sa fac ?