despre oboseala

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de membru217872 cu 11 ani in urma.

buna ziua am 28 de ani sunt mereu obosita chiar daca dorm cat trebuie ma simt ametita si ma doare capul care este motivul stiind ca am si anemie feripriva?sa fie acesta oare?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, anemia poate fi cauza simptomelor descrise; este recomandat sa urmati tratament de substitutie cu preparate din fier pentru a reface hemoglobina si depozitul de fier .

Iacob.ana.

acum 11 ani

Am.30.ani.si.am.o.stare.de.oboseala.permanenta.nu.stiu.ce.sa.mai.fac.datimi.un.sfat