de la stres sau glanda????????

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de cezar adi cu 13 ani in urma.

de 1an cand ma duc la frizer si ami pune pe gat prosopul sa nu intre par ,parca ma strange de gat ,am inpresia ca se unfla gatu cu toate ca nu ma leaga strans
.nu stiu ce sa fac de la ce poate fi? astept o parere multumesc

Raspunsuri (8)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Psh Ioana Panculescu

acum 13 ani

nu e nici stresul nici ganda propabil te-ai nascut strangulat
Cine a raspuns mai sus ,toata stima

cezar ady

acum 13 ani

probleme ieste ka a a aparut acum 1 an pana acum nu am avut probleme .

valentina

acum 12 ani

este de la glanda tiroida .trebuie neaparat sa consulti un medic ,mi s-a intimplat si mie acelasi lucru si am neglijat senzatia si acum este prea tirziu.

cezar adi

acum 12 ani

valentina si ce ai facut acum? daca ai neglijat? ai ajuns la operatie?

nenestean ildiko

acum 9 ani

de ce zici ca e prea tarziu?

Adina

acum 10 ani

Si eu am aceiasi síntoma dar cred ca nu intotdeauna este de la glanda tiroida. Eu mi-am facut o ecografie si analize de sange si mi-au zis ca nu am cu tiroida. Sânt o persoana foarte emotiva si ma stresez repede , eu cred ca poate sa fie de la stres.

nenestean ildiko

acum 9 ani

pe Valentina o intreb?