De ce nu am chef de nimic?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de clauddia94 cu 10 ani in urma.

De vreun an de zile nu am chef de nimic, nici sa invat ,nici sa ma dau jos din pat,as dormii intr-una ,nu am pofta de mancare aproape deloc.,sunt foarte sp***a am 47 kg la 1.70 m. Ce sa fac? ajutati-ma va rog .Multumesc

Raspunsuri (3)

nico1989

acum 10 ani

ai fost la medic? daca nu du-te urgent la medic nu mai sta, poate esti bolnava si nu sti!

antoneta142936

acum 10 ani

actioneaza, fa ceva!!! Batranii aveau o vorba ... "pofta vine mancand". Sunt atatea de facut la anii tai, de fapt la orice varsta, e pacat sa pierzi vremea!

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Stare de oboseala accentuata. La varsta dumneavoastra nu e voie sa fiti asa. Trebuie sa mergeti de urgenta la medic pentru consultatie si investigatii. V-as recomanda si un set de analize cat mai complet. Pot fi probleme cu tiroida, poate fi o anemie, pot fi diferite carente de vitamine si minerale sau alte lucruri. In urma investigatiilor se va stabili ce se intampla si veti primi tratamentul si recomandarile necesare. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )