de ce am tuse seaca cu senzatie de voma?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Utilizator21531884702 cu 5 ani in urma.

a facut diverse tratamente pt bronsita, raceala.a facut ecograf si fel de analize unde mi-a iesit o mica raceala.. degeaba.zice ca atunci cand bea o gura de tuica i se amelioreaza..poate fi asta cauza?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/de-ce-nu-reusiti-sa-scapati-de-tuse_12845