Buna seara..de cateva zile mă doare mana si..o simt foarte moale...nu mai pot să apuc foarte bine un lucru..din ce cauză ,sa fie de la efort ?

Stresul si sindromul de oboseala cronica Aderentele abdominale

Postata de Utilizator11553631904 cu 5 ani in urma.

Mana dreapta mă doare o simt foarte moale si nu mai pot să apuc foarte bine un lucru ..

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna seara, vad ca ati postat aceasta intrebare cu mult timp in urma. Sper ca ati mers deja la neurolog si ati facut RMN cerebral. Daca doriti sa mai discutam, imi puteti scrie la adresa de mail de adresa_web_filtrata , stef.budacu
Sanatate si toate cele bune!