am facut doua chilotaje acum doi ani ?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de MembruMobileApp1510098238 cu 6 ani in urma.

de doi anii si ceva nu mai pot ramane insarcinata.am facut doua chilotaje an care eu cu sotul meu ne dorim din tot sufletu sa avem si noi bebe dar nu ramana imi puteti spune si de ce.. am doar 21 anii si imi doresc din toata inima un copilas😭

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Investigatii/testarea-fertilitatii-teste-de-infertilitate_1024

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara! Mergeti la ginecolog si faceti toate invetigatiile necesare. Daca totul iese in ordine, contactati-ma la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata