Vsh marit?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Utilizator11546026269 cu 5 ani in urma.

In urma unor analize dr ginecoloc a constatat ca VSH -ul este mărit...nu a dat prea multe explicatii..nu stiu ce valori
Si nu stiu ce sa fac ...am 47 ani...perioada de premenopauza....am fost lasata cu ochii in soare.Va rog frumos un sfat.Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/vsh-crescut-cauze-intrebari-raspunsuri_1330