Viermisori in zona anala

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de ella1515 cu 10 ani in urma.

Buna seara.Am 20 de ani,sunt baiat,(am intrat pe contul iubite)i.Azi am vazut ca am mici viermisori in zona anala si ma mananca groaznic parca ma inteapa,Am fost la farmacie si mi-a dat duador.Ce ar putea fi si cum pot scapa de ei ? Eu am facut dragoste cu iubita mea ieri,se poate infesta si ea ? Ac***a in vedere ca e doar in zona anala nu si in cealalta zona ?

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 10 ani

Citeste despre OXIURAZA ,vei gasi toate informatiile in legatura cu : cauza, transmitere, simptome si tratament .Tratamentul trebuie facut de intreaga familie, plus anumite reguli de igiena. Citeste !

Mihaela Gogea

acum 10 ani

Dupa parerea mea, cel mai puternic tratament pentru deparazitare este cel al Dr. Huldei Clark. Tratamentul are la baza trei produse: nuca neagra, pelin si cuisoare. Efectele se vad rapid. Se transmit foarte usor inclusiv de pe capacul de wc. Este recomandat ca toata familia (inclusiv iubita ta) sa faca deparazitare cel putin de doua ori pe an. Noi avem deja un ritual cu acest tratament, pe care il respectam cu strictete. Ti-l recomand:
http://***.ro/subcategorie/Produse/Tratament_deparazitar_si_detoxifiant-0.html

laurentiu

acum 9 ani

Buna, am 15 ani si ma cam deranjeaza in jurul stomacului cu mici ca niste piscaturi, parca ma roade ceva si nu stiu ce am.uneori ma mananca si in zona anala...dar nu am vazut nimic in scaun, desi anul trecut s-a confirmat ca am paraziti intestinali.dimineatta simt o senzatie de gol si ca ma roade ceva...am 3 pisici si la una am vazut o data viermisori in scaun.dar simt si in spate o senzatie de roadere.parca se muta, ce poate fi?