va rog raspuns urgent

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Mari.B cu 11 ani in urma.

va rog raspuns urgent cultura secretie col / vaginala: enterobacteriaceae, enterococcussp, pseudomonas sp, stapylococcus aureus (coagulazo - pozitiv),streptococcus grup B
Marker tumoral CA 125 - ser 23,8 UI/ml (interval biologic de referinta mai mic de 21 UI/ml)
Oare sa mai am vreo speranta ca o sa ma mai fac bine.
multumesc anticipat ptr. raspuns

Raspunsuri (4)

Miruna Mihai

acum 11 ani

Poti folosi pachetul detoxifiant si deparazitar Hulda Clark. Este format din tinctura de nuca neagra pelin si cuisoare. Este foarte bun pentru virusi, paraziti, fungi. De asemenea, din cartea scrisa de dumneaei "Vindecarea tuturor formelor de cancer" am inteles ca este bun si pentru cancer sau tumori. Sanatate!

Sigada

acum 11 ani

Pana ajungeti cu rezultatele la medic, va recomand sa folositi serviciul de interpretare analize al sitelului, unde veti primi raspuns din partea unui medic.

//sfatulmedicului.ro/index.php?module=AnalizePrezentare&action=analize_personalizate

Cristina Krecz

acum 11 ani

De unde pot lua si eu acest pachet Hulda Clark? Am citit si eu cartea dar nu stiu daca se gasesc in Romania si daca is cele originale

Miruna Mihai

acum 11 ani

***.ro . Au produsele originale. Am vazut ca sunt atestate si de IBA. Deci sunt bune