Va rog frumos exista cineva care aduce la comanda bacteriofagi din Rusia?

Streptococi, stafilococi si alte bacterii

Postata de Camelia cu 5 ani in urma.

Copil de 4 ani cu stafilococ auriu, prezent in nas si gat. prezinta episoade periodice cu febra mare si cate 30 000 de leucocite. I-am distrus tubul digestiv cu antibiotice. Si acum este sub antibiotic cefort cu gentamicina. Am incercat cu luivac in pauzele de antibiotic, cu produse care ridica iminitatea. De ieri a inceput iar febra, mai mananca e apatica, suntem distrusi ca trebuie sa chinuim inutil copilul cu atatea antibiotice si antitermice. Este a nu stiu cata oara cand medicii ii prescriu antibiotice. Se manifesta brusc de la orice mica raceala, cu cate 30 000 de albe si nu cedeaza febra decat f greu.
Va rog din suflet daca puteti contactati-ma, orice informatie m-ar ajuta. Nr meu este0744245567

Raspunsuri (1)

Daniela

acum un an

Bună ziua! Ați reușit să găsiți o rezolvare penru fetita?